U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Goudkleurige 9-karaat armband met klavertje vier hanger - Lengte 16.5-17.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.8 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
Details
De 9-karaat goudkleurige armband met hanger is een stijlvol sieraad met een glanzende afwerking. Deze armband is voorzien van smalle ankerschakels, wat zorgt voor een mooie uitstraling.
Centraal in het ontwerp is een klavertje vier geplaatst. De combinatie van de schakelvorm en de klaverhanger maakt de armband geschikt voor diverse gelegenheden.
Met verstelbare draaglengtes van 16,5 cm, 17,5 cm en 18,5 cm en een veeringsluiting biedt de armband gebruiksgemak en comfort.
De combinatie van het materiaal en het ontwerp maakt het een bijzonder product voor iedereen die op zoek is naar een aanvulling op hun sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product