U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Goudkleurig dameshorloge Guess GW0028L2
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Kast hoogte (mm) | 12 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Exclusief goudkleurig dameshorloge van Guess uit de Gem collectie GW0028L2 compleet met een goudkleurige stalen band met veilige klapsluiting Een klein elegant en verfijnd model met een goudkleurige wijzerplaat die op een speelse wijze is volgezet met flonkerende kristallen. Het klokje is 38 mm inclusief lunette die ook is volgezet met kristallen wat in het geheel een sprankelend effect geeft.
- Schrijf de eerste review over dit product