U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden schakelketting met multicolor kwarts in cabochon ovaal - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kwarts |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.8 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze gouden ketting met kwarts is uitgevoerd met fijne schakels en ovale elementen. De kwartsstenen zijn variërend van transparant tot grijs en ovaal geslepen. De ketting heeft een glanzende afwerking en biedt een moderne uitstraling.
- Fijne schakelketting met ovale elementen
- Verstelbare lengte: 42 t/m 45 cm, dikte: 1,1 mm
- Ovale elementen: 7 mm breed
- Ketting met hanger
- Karabijnsluiting
Deze ketting combineert een eigentijds ontwerp met hoogwaardige materialen.
- Schrijf de eerste review over dit product