U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden schakelarmband 6 mm breed - Lengte 19.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Schakelarmband |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.2 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 19.5 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
- Schrijf de eerste review over dit product