U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ronde hanger met initialen en kleursteen - Diameter 15 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.26 |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze prachtige 14-karaat gouden hanger personaliseert u met maximaal vier initialen en een kleursteen naar keuze. Zo kunt u altijd laten zien wie u liefhebt! De hanger heeft een formaat van 15 mm x 15 mm en is gemaakt van echt 14-karaat goud. Door zijn subtiele formaat staat de hanger perfect bij elke ketting. De hanger wordt geleverd exclusief ketting.
Let op: doordat wij deze hanger speciaal voor u maken, bedraagt de levertijd circa 5 werkdagen. Daarnaast kunnen gepersonaliseerde sieraden niet worden geruild of geretourneerd.
- Schrijf de eerste review over dit product