U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden parelketting met een losse barokke parel - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 6.5 mm x 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.63 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
Details
De lengte van 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) maakt deze ketting voor veel dames tot de perfecte maat. Maar ook door zijn prachtige ontwerp is dit collier natuurlijk voor veel dames een mooie optie. De ketting is voorzien van een schitterende ankerschakel, die mooi is op zichzelf maar ook in combinatie met andere sieraden. De breedte van 1 mm staat daarnaast mooi in verhouding tot de lengte, zodat er echt één geheel ontstaat. De hangerbreedte is 6.5 mm. De hangerhoogte is 5 mm. Zo is dit collier een prachtige toevoeging aan elke garderobe.
De luxe en kwaliteit van dit collier is nog eens extra verzekerd doordat het goud één van de hoogste gehaltes voor sieraden heeft, namelijk 14-karaat. De mooie kleur wit vormt daarnaast een schitterende toevoeging. Om het geheel helemaal samen te brengen is een mooi glanzend oppervlak precies wat er nodig is. De veerringsluiting heeft een mooi formaat, en is erg stevig en makkelijk in gebruik. Wanneer het collier gewogen wordt, komt het uit op een metaalgewicht van circa 1.63 gram.
Ingezet met prachtige parel is deze ketting één van de mooiste uit onze collectie. De kleur van de parel is wit, mooi te matchen met zowel koele als warme kleuren. De parelgrootte van 6.5 mm x 5 mm brengt de vorm en kleur goed naar voren. Daarnaast is de parelsoort een mooie zoetwaterparel, met een mooie look die zeker veel complimenten zal opleveren.
Om ervoor te zorgen dat de ketting veilig verzonden wordt en u deze thuis altijd netjes op kunt bergen, wordt het collier inclusief bijpassend sieradendoosje verzonden. Elk sieraad verzenden wij bovendien in een stevige verzenddoos met een leuke en chique look. Zo haalt u altijd een echt feestje in huis! Wanneer u een echt cadeau zoekt, kunt u tot slot voor onze speciale geschenkverpakking kiezen. Wij pakken de ketting en het sieradendoosje dan extra leuk voor u in.
Over Mostert Juweliers
Met 5 eigen winkels én een webshop is Mostert Juweliers sinds 1962 uitgegroeid tot één van de grootste juweliers van Nederland. Zo bieden we een ruime collectie aan sieraden van diverse merken, stijlen, materialen en prijsklassen. Hiermee zorgen we ervoor dat er voor iedereen een betaalbaar en kwalitatief sieraad te vinden is, dat echt bij iemands wensen past. En dat niet alleen, naast een grote collectie bieden we ook de beste service, snelle levering en vakkundige kennis. Zo kunt u bij ons met een gerust hart uw sieraad aanschaffen.- Schrijf de eerste review over dit product