U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden oorbellen met groene amethist en 0.14 crt diamant in rechthoekige halo vorm – 9 mm x 7 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Amethist |
| Steen kleur | Groen, Transparant |
| Steen maat | 5 mm x 7 mm |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.36 |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
Met hun mooie uitstraling laten deze groene amethist oorbellen met diamant u stralen. Dit setje damesoorbellen heeft een rechthoekige halo vorm met een glanzende afwerking en een afmeting van 9 mm x 7 mm. Daarbij zijn de groene amethist oorbellen gemaakt van echt 18-karaat goud, wat ervoor zorgt dat de kleur van de oorbellen lang meegaat. De diamant is 0.14 crt, heeft kleurgraad H en heeft een zuiverheid van SI2. Al met al maken deze eigenschappen dat de oorbellen een elegante uitstraling hebben en voor veel verschillende gelegenheden geschikt zijn!
Daarbij is het een goede keuze om bij Mostert Juweliers amethist oorbellen te bestellen, vanwege de snelle levertijd (binnen 1 tot 3 werkdagen) en onze persoonlijke benadering waarbij wij echt de tijd nemen voor uw vragen en/of opmerkingen.
- Schrijf de eerste review over dit product