U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met tekst LOVE - Lengte 40-42-44-cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.11 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Letter |
Details
Door de lengte van 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) is deze ketting voor veel dames perfect draagbaar. Maar ook door zijn mooie look is dit collier voor veel dames natuurlijk een prachtig sieraad. Het schakeltype dat aan deze ketting is toegevoegd, is een schitterende ankerschakel. Dit schakeltype komt in veel sieraden terug en is zo goed te combineren. De breedte van 1.3 mm staat daarnaast mooi in verhouding tot de lengte, zodat er echt één geheel ontstaat. De stijlvolle hanger in de vorm van een letter zet voor deze ketting de puntjes op de i. De hangerhoogte is 7 mm. Perfect gekozen voor deze ketting.
Het goud is bovendien bijzonder doordat het van één van de hoogste gehaltes voor sieraden heeft, 14-karaat, dat de luxe en kwaliteit van dit collier nog eens extra waarborgt. Een mooi glanzend oppervlak is vervolgens de kers op de taart. De karabijnsluiting past perfect bij de stijl van de ketting en is tegelijkertijd erg stevig. Voor een indicatie van het metaalgewicht moet u rekening houden met circa 2.11 gram.
De levering van deze ketting is inclusief bijpassend sieradendoosje. Hiermee zorgen we voor een veilige verzending en heeft u meteen een plek om uw nieuwe collier altijd weer netjes in op te bergen. Bovendien versturen wij elk sieraad in een prachtige verzenddoos. Zo komt uw bestelling niet zomaar door de bus, maar is het een echt feestje om te ontvangen. Doordat u tot slot ook nog voor een speciale geschenkverpakking kunt kiezen, geeft u met Mostert Juweliers altijd een prachtig cadeau.
Over Mostert Juweliers
Al ruim 60 jaar wordt Mostert Juweliers gedragen door een team van enthousiaste mensen, gedreven door een passie voor het juweliersvak. Zo is Mostert Juweliers sinds 1962 uitgegroeid tot één van de grootste juweliers van Nederland en hebben we een ruime keuze aan sieraden van verschillende merken, stijlen en materialen. Of u nu zoekt naar een ketting, ring, armband, horloge, hanger of een setje oorbellen bij ons vindt u het allemaal. We lopen voorop met modetrends, staan voor kwaliteit en bieden alles wat u van een goede juwelier mag verwachten. En met 5 eigen winkels én een webshop zijn we altijd goed bereikbaar. Zo gaan we trots op weg naar de volgende 60 jaar!- Schrijf de eerste review over dit product