U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met parelmoer zeshoekachthoek hanger 13 mm - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0227 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.83 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Zeshoek/Achthoek |
Details
Deze gouden ketting met parelmoer is een stijlvol sieraad, gemaakt van 14-karaats goud met een glanzende afwerking. De ketting beschikt over een hanger in achthoek vorm, meet 13 mm bij 7,5 mm, en heeft een witachtige kleur door het parelmoer.
U kunt kiezen uit drie lengtes: 40, 42 en 44 cm, die versteld kunnen worden voor comfort. De ketting heeft een anker schakeling en is voorzien van een karabijnsluiting.
- Doelgroep: Dames
- Type ketting: Ketting met edelsteen, Ketting met hanger
- Type schakel: Anker
- Type sluiting: Karabijnsluiting
- Materiaal: 14-karaat
- Steen: Parelmoer
- Lengte: 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten)
- Hoogte hanger: 13 mm
- Breedte hanger: 7.5 mm
- Vorm: Achthoek
- Schrijf de eerste review over dit product