U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met knoopvormige hanger en anker schakel - Lengte 42-44 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0941 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7 |
| Breedte (mm) | 1.4 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 32 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 23.5 mm |
| Vorm | Knoop |
Details
Gouden ketting met hanger voor dames. Deze ketting heeft een ankerschakel en is gemaakt van 14-karaat goud. Met een verstelbare lengte van 42 cm tot 44 cm, past hij gemakkelijk om de hals.
De hanger heeft de vorm van een knoop met een afmeting van 32 mm hoog en 23.5 mm breed. Afgewerkt met een praktische karabijnsluiting.
- Type ketting: Ketting met hanger(s)
- Materiaal: Goud, 14-karaat
- Type schakel: Anker
- Type sluiting: Karabijnsluiting
- Lengte: 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 2 maten)
- Vorm: Knoop
- Schrijf de eerste review over dit product