U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met hartjeshanger en transparante diamant 0.06 crt - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Brochurenummer | W019 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.7 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze ketting van goud heeft een hartjeshanger en bevat een diamant van 0.06 crt. De hanger heeft transparante stenen en draagt bij aan de uitstraling van de ketting.
Met een lengte die verstelbaar is van 40-42-44 cm, biedt deze ketting flexibiliteit. De hanger meet 8 mm breed en 7 mm hoog, en de ketting heeft een dikte van 1 mm. De glanzende ketting maakt gebruik van een ankerketting met een karabijnsluiting.
Het ontwerp is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een subtiele uitstraling, geschikt voor zowel dagelijks gebruik als bijzondere gelegenheden.
- Gouden ketting met hartjeshanger en diamant van 0.06 crt
- Verstelbare lengte van 40-42-44 cm
- Hanger afmetingen: 8x7 mm
- Glanzende afwerking
- Schrijf de eerste review over dit product