U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met hart van diamanten 0.09 crt
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | P1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.7 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 9 mm x 8 mm |
Details
Gouden ketting met hart van diamanten. De diamanten hebben een gecombineerd gewicht van 0.09 karaat en zuiverheid P1. De ketting heeft drie draaglengtes: 40-42-44 cm (verstelbaar). Al onze sieraden leveren wij in een gepast sieradendoosje. Geschenkverpakking mogelijk. Ook verkrijgbaar in het witgoud en roségoud. Er is ook een bijpassende armband verkrijgbaar."
- Schrijf de eerste review over dit product