Beschrijving
Deze gouden ketting met hangers is ontworpen als een sieraad dat geschikt is voor diverse gelegenheden. De hanger bestaat uit twee met elkaar verbonden cirkels, die het centrale ontwerp vormen. De cirkels zijn ingelegd met briljant geslepen lab grown diamanten van 0.09 karaat.
De ketting is uitgerust met fijne ankerschakels en heeft een praktische karabijnsluiting. De lengte kan gemakkelijk worden aangepast naar 40, 42 of 44 cm. De helderheid van de lab grown diamanten in combinatie met de kwalitatieve materialen zorgen voor een mooi uitziende accessoire.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Gouden ketting met glanzende en lab grown diamanten cirkel 0.09 crt 0.9 mm breed - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258466 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.61 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze gouden ketting met hangers is ontworpen als een sieraad dat geschikt is voor diverse gelegenheden. De hanger bestaat uit twee met elkaar verbonden cirkels, die het centrale ontwerp vormen. De cirkels zijn ingelegd met briljant geslepen lab grown diamanten van 0.09 karaat.
De ketting is uitgerust met fijne ankerschakels en heeft een praktische karabijnsluiting. De lengte kan gemakkelijk worden aangepast naar 40, 42 of 44 cm. De helderheid van de lab grown diamanten in combinatie met de kwalitatieve materialen zorgen voor een mooi uitziende accessoire.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product