U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden ketting met glanzend hartje hanger 11,5 x 8,5 mm- Lengte 42-44-45 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0243 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.65 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Dit is een gouden ketting met een hartvormige hanger en bolletjes rand. De ketting heeft een glanzende afwerking en is voorzien van een ankerschakel met een veerringsluiting.
- Materiaal: 14-karaat goud
- Vorm: Hart
- Type ketting: Ketting met hanger
- Afwerking: Glanzend
- Lengte: 42-44-45 cm
- Breedte hanger: 8.5 mm
- Hoogte hanger: 11.5 mm
Deze ketting volgt actuele trends en is samengesteld om tijdloos te zijn, waardoor hij geschikt is voor verschillende gelegenheden. Dit sieraad biedt een eenvoudige manier om uw outfit een stijlvolle touch te geven.
- Schrijf de eerste review over dit product