U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden hartjes ketting twee hartjes met witgoud geelgoud
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.36 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 13 mm x 13 mm |
Details
Gouden hartjes ketting met twee gouden hartjes. Het kleinere hart is van witgoud, het grotere van geelgoud. De ketting is draagbaar op drie lengtes: 40-42-44 cm (verstelbaar). Het goud heeft een gehalte van 14-karaat. Bij Mostert Juweliers wordt elke gouden hartjes ketting geleverd in een gepaste sieradendoos. Bovendien kunnen onze kettingen indien gewenst worden verpakt als cadeau.
- Schrijf de eerste review over dit product