U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden halve geometrische olifant hanger
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.82 |
| Breedte (mm) | 18 mm |
| Hoogte (mm) | 18.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
Details
Gouden halve geometrische olifant hanger. Deze hanger bevat voor de helft een geometrische olifant, voor de andere helft is de hanger een realistische olifant. De olifant staat symbool voor kracht, wijsheid, vriendelijkheid, geluk en een lang levensduur. De hanger heeft een hoogte van circa 18.5 mm bij een breedte van 18 mm en wordt gemaakt van 14-karaat goud. De hanger kunt u met en zonder een bijpassende ketting bestellen.
Let op: De hanger wordt speciaal voor u gemaakt, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt.
- Schrijf de eerste review over dit product