U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden armband met ronde zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.74 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 18 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 4.5 mm |
Details
Deze prachtige gouden armband is in het midden versierd met een ronde zirkonia in een gouden zetkast van 4.5 mm. Zo heeft deze armband met zijn minimalistische schakels van 1 mm breed en zirkoniasteen een minimalistische maar klassieke uitstraling. Deze gouden armband kan gedragen worden op een lengte van 16 cm tot en met 18 cm (verstelbaar door middel van een 2 cm extensie) en is van 14-karaat goud gemaakt. De armband kan worden dichtgedaan met een stevig gouden karabijnslot.
De levering van deze gouden armband is inclusief sieradendoosje en indien gewenst verpakt als cadeau.
- Schrijf de eerste review over dit product