U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden armband met drietal parels en open rondjes
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.94 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 5.5 mm |
Details
Mooie gouden armband met drie witte zoetwaterparels van 4.5 mm groot. Doordat de armband voor een groot deel goud is met slechts een paar parels krijgt hij een mooi strakke look, die toch ook erg klassiek is. De armband is gemaakt van 14-karaat goud en is verstelbaar op drie lengtes: 16.5 cm, 17.5 cm en 18.5 cm. Zo kan deze prachtige armband door vrijwel elke vrouw gedragen worden. Levering inclusief sieradendoosje.
- Schrijf de eerste review over dit product