U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gouden armband met 14-karaat kruisje 1 mm breed - Lengte 16.5-17.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.6 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Kruisje |
Details
Deze gouden armband met hanger is zowel een armband als een accessoire met betekenis. Uitgevoerd in 14-karaat goud, heeft de armband een ankerdesign. De lengte is verstelbaar van 16,5 tot 18,5 cm.
De hanger heeft de vorm van een kruis. De veerringsluiting zorgt voor een gemakkelijke en veilige sluiting van de armband. De armband heeft een glanzende afwerking die de kwaliteit van het goud benadrukt.
- Schrijf de eerste review over dit product