Beschrijving
Deze oorbellen kenmerken zich door hun elegante vorm en verfijnde afwerking. Met een hoogte van 17 mm en een breedte van 8 mm zijn ze subtiel genoeg voor dagelijks gebruik
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
goudkleurig vergulde oorhangers met witte parel – 17 mm x 8 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ252898 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelgrootte (mm) | 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.56 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
Beschrijving
Deze oorbellen kenmerken zich door hun elegante vorm en verfijnde afwerking. Met een hoogte van 17 mm en een breedte van 8 mm zijn ze subtiel genoeg voor dagelijks gebruik
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product