U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated parelarmband 4 mm - Lengte 16 + 3 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.35 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
Details
Prachtige gold plated armband met witte zoetwaterparels. De armband heeft een draaglengte van 16 cm met een 3 cm extensie. Zo is deze armband op veel verschillende lengtes te dragen en zit er altijd wel een lengte voor u bij. Deze armband is gemaakt van hoogwaardig (925) zilver met daarover heen een goudkleurige plating. Zo is hij mooi maar ook van kwaliteit. De armband heeft een stevig karabijnslot en wordt geleverd inclusief sieradendoosje. Geen garantie op plating.
- Schrijf de eerste review over dit product