U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated oorstekers met transparante zirkonia – 30 mm x 3 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.56 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Hoogte (mm) | 30 mm |
Details
Met een hoogte van 30 mm trekken deze oorbellen direct de aandacht. Ze zijn perfect voor dames die houden van een subtiele maar toch opvallende uitstraling. De lengte en elegantie van deze oorbellen maken ze ideaal voor zowel dagelijkse outfits als speciale gelegenheden.
Deze oorbellen zijn vervaardigd uit 925 sterling zilver en vervolgens verguld met een goudkleurige plating
- Schrijf de eerste review over dit product