U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated oorringen met witte zoetwaterparel hanger 2 mm breed - Hoogte 18 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.43 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4.5 mm |
Details
Gold plated oorringen met parels combineren een tijdloze uitstraling. Deze 925 zilver vergulde oorbellen zijn zowel geschikt voor formele als informele gelegenheden. Door de goudkleurige afwerking en de witte zoetwaterparels passen ze bij diverse outfits.
De oorringen hebben een praktische scharniersluiting. De parels zijn wit en glanzend, wat zorgt voor een heldere uitstraling. Met een hoogte van 18 mm zijn de oorbellen opvallend maar geschikt voor dagelijks gebruik. Deze oorringen met hangers kunnen een waardevolle aanvulling zijn op uw sieradenverzameling.
- Schrijf de eerste review over dit product