U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated oorhangers met rode kleurstenen - 10 mm x 46 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Rood, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.49 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Hoogte (mm) | 46 mm |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Dit paar damesoorbellen is één van de vele prachtige setjes uit onze collectie gold plated. Met hun mooie uitstraling zijn ze perfect voor veel verschillende gelegenheden. Om voor een extra mooi setje te zorgen, is de afwerking glanzend. Het soort plating is Goudkleurig. Een indicatie van het metaalgewicht is 5.49 gram.
Omdat dit setje oorbellen met zirkonia is ingezet, krijgen ze meteen een prachtig chic gevoel. De steenkleur is blauw, rood en transparant. Zo zijn deze oorbellen prachtig te mixen en matchen met kleurrijke sieraden, maar ook perfect om een neutrale set die laatste draai te geven.
De oorbellen hebben de vorm van een bolletje(s), wat ze een leuke toevoeging aan veel earparty's maakt (maar ook om los te dragen natuurlijk).
Hoogte van de oorbellen: circa 46 mm. De breedte telt ongeveer 3 mm. Diameter: circa 10 mm.
Over Mostert Juweliers
- 60 jaar ervaring sinds 1962
- 5 echte winkels (Dordrecht, Hellevoetsluis, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Spijkenisse)
- Collectie van ruim 1000 oorbellen
- Hoge kwaliteit echt 925 zilver en gold plating
- Levertijd van 1 tot 3 werkdagen
- Boven de 100,- aangetekend verzonden en altijd met track-en-trace
- Niet goed, geld terug
- Vakkundige en goede klantenservice per telefoon en e-mail (op werkdagen binnen 24 uur antwoord)
- Inclusief sieradendoosje en mooie verzenddoos (speciale geschenkverpakking ook mogelijk)
- Goede beoordeling op Kiyoh
- Schrijf de eerste review over dit product