U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated koord ketting met parel hanger - Lengte 41 + 4 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Koord |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 6.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.83 |
| Breedte (mm) | 1.8 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
Details
Door de lengte van 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) is deze ketting voor veel dames perfect draagbaar. Maar ook door zijn prachtige ontwerp is dit collier natuurlijk voor veel dames een mooie optie. Het schakeltype van deze ketting is een schitterende koordschakel
- Schrijf de eerste review over dit product