U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated ketting met open hartjes hanger 1.3 mm breed - Lengte 41-46 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.95 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 46 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze goudkleurige, gold plated ketting met hanger heeft een open hart als hanger en is geschikt als symbool voor bijvoorbeeld liefde en vriendschap.
De lengte van de ketting is 41 cm en kan met 5 cm worden verlengd voor een betere pasvorm. De ronde, platte schakels zorgen voor een stevige uitstraling, terwijl de veerringsluiting gebruiksvriendelijkheid biedt. Deze ketting is overal mee te combineren en is daarom een mooie toevoeging voor diverse outfits.
- Schrijf de eerste review over dit product