U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated ketting met glanzend hartje 13 mm x 14 mm - Lengte 42-47 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.79 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De lengte van 42 cm t/m 47 cm (verstelbaar - alle maten) maakt deze ketting voor veel dames tot de perfecte maat. Zo kan dit mooie collier gedragen worden door dames van veel verschillende leeftijden. De ketting is vormgegeven met een schitterende ankerschakel
- Schrijf de eerste review over dit product