U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated hartjes ketting met een rij hartjes van 5 mm - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 9.63 |
| Breedte (mm) | 1.8 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4.7 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De keuze voor een lengte van 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) maakt deze ketting de perfecte maat voor veel dames. Dit collier zal dan ook bij veel dames prachtig staan. Het schakeltype van deze ketting is een schitterende jasseronschakel
- Schrijf de eerste review over dit product