Beschrijving
Deze oorhangers zijn gold plated en hebben een glanzende gehamerde afwerking. Ze bestaan uit drie cirkels in verschillende maten die met elkaar verbonden zijn, wat zorgt voor een eigentijdse en opvallende uitstraling.
De oorhangers hebben een gehamerde afwerking, wat een interessante textuur creëert en speelt met het licht. Dit geeft een lichte glans aan de oorbellen.
De stekersluiting van de oorstekers is praktisch en zorgt voor een gemakkelijke bevestiging. Deze oorstekers zijn geschikt voor zowel zakelijke gelegenheden als informele uitjes.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Gold plated gehamerde oorhangers met 3 cirkels 27 mm breed - Hoogte 48 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258389 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating,2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Gehamerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.8 |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Hoogte (mm) | 48 mm |
| Diameter (mm) | 27 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 20 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze oorhangers zijn gold plated en hebben een glanzende gehamerde afwerking. Ze bestaan uit drie cirkels in verschillende maten die met elkaar verbonden zijn, wat zorgt voor een eigentijdse en opvallende uitstraling.
De oorhangers hebben een gehamerde afwerking, wat een interessante textuur creëert en speelt met het licht. Dit geeft een lichte glans aan de oorbellen.
De stekersluiting van de oorstekers is praktisch en zorgt voor een gemakkelijke bevestiging. Deze oorstekers zijn geschikt voor zowel zakelijke gelegenheden als informele uitjes.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product