U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gold plated armband met verbonden hartje en infinity hanger - Lengte 16-19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.12 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Vorm | Hartje, Infinity |
Details
Deze armband met hangers is een gold plated accessoire verguld van 925 zilver. De goudkleurige armband heeft een glanzende afwerking. Met een verstelbare lengte van 16 tot 19 cm en een ankerschakelconstructie biedt de armband een praktische pasvorm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting voor extra betrouwbaarheid.
De harten hanger heeft een afmeting van 9 mm hoog x 11.5 mm breed en de infinity hanger heeft een afmeting van 5 mm hoog x 11 mm breed.
Enkele kenmerken van deze armband:
- Luxueus goudkleurig dankzij gold plated op 925 zilver
- Verstelbare lengte van 16 cm tot 19 cm
- Harten en infinity als hangers
- Ankerschakelconstructie met karabijnsluiting
Deze armband is geschikt als aanvulling op uw collectie of als cadeau, waarbij de symbolische waarde van liefde en verbinding centraal staat.
- Schrijf de eerste review over dit product