U heeft geen producten in uw winkelwagen.
GLOW 104.8629.19 goudkleurige armband met multicolor stenen 11.5 mm breed - Lengte 19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.72 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
Details
De GLOW 104.8629.19 armband met kleurrijke stenen is ontworpen om uw outfit te complementeren tijdens speciale gelegenheden. Deze armband heeft een goudkleurige afwerking en is voorzien van kleurrijke man made stenen in bruin, roze, groen en paars. Ze hebben vierkante en ronde vormen. Hierdoor krijgt het een opvallende uitstraling.
De armband is vervaardigd uit gold plated materiaal met een zilveren basis. Dit geeft het een luxe uitstraling. De ronde jasseron schakels en de glanzende afwerking geven de armband een levendig karakter. Met een lengte van 19 cm en een breedte van 11.5 mm is deze armband geschikt voor elke pols.
- Schrijf de eerste review over dit product