U heeft geen producten in uw winkelwagen.
GLOW 104.8387.19 goudkleurige schakelarmband met koffieboonschakel 8 mm breed - Lengte 19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Koffieboon |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.7 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
Details
De GLOW 104.8387.19 armband combineert ronde en ovale schakels voor een eigentijdse uitstraling. Deze schakelarmband is samengesteld uit ovale koffieboonschakels die een strakke afwerking hebben en makkelijk te combineren zijn met diverse stijlen.
Met een lengte van 19 cm en een breedte van 8 mm sluit de armband stevig af dankzij de karabijnsluiting. De vergulde afwerking over 925 sterling zilver geeft een glanzend uiterlijk. De armband kan alleen gedragen worden of in combinatie met andere stukken uit de GLOW-collectie.
De goudkleurige afwerking maakt deze armband veelzijdig draagbaar voor diverse gelegenheden. Het ontwerp biedt een balans tussen klassiek en hedendaags ontwerp.
- Schrijf de eerste review over dit product