U heeft geen producten in uw winkelwagen.
GLOW 104.0689.16 kinder zilveren plaatarmband met vlinderhanger 10 mm x 5 mm - Lengte 14-16 cm
Specificaties
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type armband | Plaatarmband |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.05 |
| Lengte (cm) | 14 cm, 16 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Vlinder |
Details
De GLOW 104.0689.16 armband heeft een speels ontwerp dat opvalt door zijn jeugdige uitstraling. De armband is gemaakt van hoogwaardig 925 zilver en afgewerkt met emaille. Hij heeft ronde schakels die lijken op een ankerketting en bevat een rechthoekige naamplaat. Een vlinderhanger in roze en rood vormt het middelpunt.
De vlinder is versierd met ronde stenen in een gladde zetting. De armband is verstelbaar in lengte van 14 cm tot 16 cm en wordt gesloten met een karabijnsluiting, wat zorgt voor een veilig draagcomfort. Deze armband is geschikt voor kinderen die houden van dieren en het dragen van onderscheidende accessoires.
- Schrijf de eerste review over dit product