U heeft geen producten in uw winkelwagen.
GLOW 102.8622.55 gold plated jasseron schakelketting met parel en zirkonia - Lengte 55 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Steen maat | 8 mm |
| Parelgrootte (mm) | 16 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 9 |
| Lengte (cm) | 55 cm |
Details
De GLOW 102.8622.55 ketting combineert stijl en kwaliteit. Deze Schakelketting voor dames heeft een lengte van 55 cm en is gemaakt van silver dat gold plated is. Het resultaat is een goudkleurige uitstraling die opvalt. De ronde schakels zijn subtiel, terwijl de karabijnsluiting de ketting op zijn plaats houdt.
Met een hangertje van blauwe zirconiasteen en een druppelvormige parel, is deze Ketting met (edel)steen een mooie optie voor verschillende gelegenheden. De briljant geslepen zirkonia en parel van 16 mm spelen samen voor een frisse look. Het ontwerp en de afwerking maken deze ketting een waardevolle aanvulling op elke collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product