U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Glanzende zilveren ketting met hartjes hanger 17.5 mm x 16 mm - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0791 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.6 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 17.5 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze zilveren hartjes ketting biedt een minimalistische en tijdloze uitstraling. De ketting is samengesteld uit ronde anker schakels en is voorzien van een hartjes hanger. De hanger heeft een glanzende zilveren afwerking.
De ketting is praktisch ontworpen met een karabijnsluiting en heeft een verstelbare lengte van 41 tot 45 cm, wat zorgt voor draaggemak. Specificaties van deze ketting zijn:
- Materiaal: zilver met een gerhodineerde afwerking
- Lengte: 41 + 4 cm
- Breedte hanger: 17,5 mm
- Diameter hanger: 16 mm
- Sluiting: Karabijnsluiting
Deze ketting is geschikt voor verschillende gelegenheden en kan dagelijks gedragen worden.
- Schrijf de eerste review over dit product