Beschrijving
Deze mooie zilveren ketting met hangers bestaat uit glanzende schakels en is verstelbaar van 42 tot 47 cm. Dit zorgt ervoor dat de ketting goed om je hals past. De ankerschakel draagt bij aan de algemene uitstraling van het sieraad.
De hanger is druppelvormig met een hoogte van 50 mm en een breedte van 19,5 mm en heeft een praktische karabijnsluiting, waardoor hij eenvoudig te openen en sluiten is.
Het is mogelijk om deze ketting bij allerlei outfits te dragen. Door het mooie, maar simpele ontwerp past hij zich makkelijk aan aan elke gelegenheid. Aan formele afspraken, maar ook een gezellige lunch met je vriendinnen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Glanzende zilveren ketting met druppel hanger glanzend 50 mm - Lengte 42-47 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258182 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 9.5 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 47 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 50 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 19.5 mm |
| Vorm | Druppel |
Beschrijving
Deze mooie zilveren ketting met hangers bestaat uit glanzende schakels en is verstelbaar van 42 tot 47 cm. Dit zorgt ervoor dat de ketting goed om je hals past. De ankerschakel draagt bij aan de algemene uitstraling van het sieraad.
De hanger is druppelvormig met een hoogte van 50 mm en een breedte van 19,5 mm en heeft een praktische karabijnsluiting, waardoor hij eenvoudig te openen en sluiten is.
Het is mogelijk om deze ketting bij allerlei outfits te dragen. Door het mooie, maar simpele ontwerp past hij zich makkelijk aan aan elke gelegenheid. Aan formele afspraken, maar ook een gezellige lunch met je vriendinnen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product