U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Glanzende goudkleurige ketting met kruis hanger 1 mm breed - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Gourmet |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.21 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Kruisje |
Details
Deze ketting met hanger is een verguld sieraad dat past bij verschillende kledingstijlen. De ketting is gemaakt van goudkleurige schakels en heeft een lengte die verstelbaar is van 40 tot 45 cm.
De ketting heeft een kruisvormige hanger met een afmeting van 7 mm hoog en 12 mm breed. De hanger kan dienen als een uiting van persoonlijke waarden of overtuigingen. De ketting is voorzien van een stevige karabijnsluiting die zorgt voor een veilige pasvorm.
- Schrijf de eerste review over dit product