U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Glanzende 14-karaat gouden ketting met anker en hartvormige diamant hanger 0.09 crt - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0291 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.78 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze ketting van 14-karaat goud heeft een ankerschakels en een hartvormige hanger. De hanger is voorzien van een briljant geslepen diamanten. De ketting heeft een lengte van 40-42-44 cm, wat betekent dat u deze kunt aanpassen aan uw voorkeuren.
Met een karabijnsluiting biedt deze ketting een veilige bevestiging. De glanzende afwerking geeft het geheel een eenvoudige en moderne uitstraling, waardoor het geschikt is voor verschillende gelegenheden.
- Materiaal: 14-karaat goud
- Steen: Briljant geslepen diamant (0.09 crt)
- Afmeting hanger: 6 mm breed, 7 mm hoog
- Dikte ketting: 1 mm
- Lengte: Verstelbaar 40-42-44 cm
- Schrijf de eerste review over dit product