U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gladde gold plated klapoorringen met ovale zirkonia hangers - Diameter 11.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.7 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Diameter (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Een gold plated paar oorbellen kan iedereen in een handomdraai laten stralen. In veel sieradencollecties zijn ze dan ook niet meer weg te denken. En dit setje damesoorbellen zeker ook niet! Doordat er voor een glanzend oppervlak gekozen is, is dit setje erg sprekend. Voorzien van een plating die Goudkleurig is. Na een weging is het metaalgewicht vastgesteld op circa 2.7 gram.
Om deze oorbellen goed in het oog te laten springen, zijn ze ingezet met zirkonia. De steenkleur is transparant. Zo zijn deze oorbellen erg elegant. Het soort slijpvorm is een ovaalvorm.
De oorbellen vallen door de sprekende vorm van een ovaal extra op.
De hoogte heeft een formaat van circa 19 mm. De breedte heeft een grootte van circa 1.7 mm. Diameter van de oorbellen: circa 11.5 mm. Breedte hangers: ongeveer 4 mm. Hoogte hangers: circa 7.5 mm.
Over Mostert Juweliers
- 60 jaar ervaring sinds 1962
- 5 echte winkels (Dordrecht, Hellevoetsluis, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Spijkenisse)
- Collectie van ruim 1000 oorbellen
- Hoge kwaliteit echt 925 zilver en gold plating
- Levertijd van 1 tot 3 werkdagen
- Boven de 100,- aangetekend verzonden en altijd met track-en-trace
- Niet goed, geld terug
- Vakkundige en goede klantenservice per telefoon en e-mail (op werkdagen binnen 24 uur antwoord)
- Inclusief sieradendoosje en mooie verzenddoos (speciale geschenkverpakking ook mogelijk)
- Goede beoordeling op Kiyoh
- Schrijf de eerste review over dit product