U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gerhodineerd 925 zilveren paperclip ketting met connector 2.3 mm breed - Lengte 46 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.4 |
| Breedte (mm) | 2.3 mm |
| Lengte (cm) | 46 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
Details
Deze zilveren ketting met hanger combineert een minimalistische uitstraling met functioneel design. De ketting met hanger bestaat uit paperclip schakels, gemaakt van 925 zilver met een glanzende afwerking.
Met een lengte van 46 cm biedt de ketting een connector van 15 mm bij 6 mm. De ketting blijft stevig op zijn plaats door de karabijnsluiting. De connector maakt het mogelijk om extra hangers toe te voegen. Zo kunt u een echt persoonlijk sieraad creëren.
- Schrijf de eerste review over dit product