U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gerhodineerd 925 zilveren ketting met zeven zirkonia rondjes 1.2 mm breed - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.56 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De zilveren ketting met hangers is uitgevoerd met glanzende zirkonia stenen. Deze ketting heeft een verstelbare lengte van 41 tot 45 cm en is voorzien van ankerschakels. De ketting sluit met een stevige karabijnsluiting die ervoor zorgt dat de ketting netjes blijft zitten.
Dankzij een rhodiumlaag behoudt de ketting zijn zilveren afwerking. De transparante zirkonia stenen zijn in een briljante slijpvorm geslepen en geplaatst in een gladde zetting. De stenen zijn gelijkmatig over de ketting verdeeld, wat een glinsterend effect creëert.
Deze ketting is geschikt voor dagelijks gebruik en kan ook gedragen worden bij speciale gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product