U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gerhodineerd 925 zilveren deelbare ketting met hartjes connectors 16 mm - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 8.7 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze deelbare zilveren ketting heeft een uniek ontwerp met fijne ronde schakels en twee in elkaar grijpende hartjes. Deze elementen zorgen ervoor dat de ketting zowel mooi als betekenisvol is met een lengte die verstelbaar is tussen 40 en 45 cm, waardoor het past bij verschillende outfits. De ketting heeft een glanzende afwerking en is voorzien van een karabijnsluiting.
Wat deze ketting uniek maakt, is dat de hartjes connectors losgekoppeld kunnen worden, zodat er 2 losse kettingen ontstaan. Dit biedt de mogelijkheid om het als een bijzonder cadeau aan iemand anders te geven of om te delen. De hartjes connectors symboliseren verbondenheid en is geschikt voor verschillende gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product