U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Fossil Georgia dames horloge ES2830
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Fossil |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Kast hoogte (mm) | 8mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Een stoer maar elegant dames horloge van Fossil met een zandkleurige lederen horlogeband die onder de kast door loopt. Met dit horloge kom je niet meer te laat en maak je je outfit compleet!
- Schrijf de eerste review over dit product