U heeft geen producten in uw winkelwagen.
DKNY dames horloge NY2752
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | DKNY |
| Band materiaal | Staal |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 24 mm |
| Kast hoogte (mm) | 8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Stijlvol rosékleurig dames horloge van het merk DKNY. Het horloge heeft een schakelband met zirkonia's , rosékleurige wijzerplaat en band.
- Schrijf de eerste review over dit product