U heeft geen producten in uw winkelwagen.
DKNY dames horloge NY2694
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | DKNY |
| Band materiaal | Staal |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Trendy dames horloge van het merk DKNY. Het horloge heeft een stalenband, kast, rosékleurige wijzers en accenten
- Schrijf de eerste review over dit product