U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tilt IV22Q1286 Donkerblauw dameshorloge met zilverkleurige stalen kast 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Blauw |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.1 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.1 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Het Danish Design Frihed Tilt IV22Q1286 horloge is Scandinavisch minimalistisch vormgegeven met een zilverkleurige stalen kast van 27 mm en een hoogte van 6.1 mm. De kast is vierkant voor een eigentijdse uitstraling. Het heeft een diepblauwe, volledig egale wijzerplaat met zilverkleurige wijzers en streepjes als uurmarkering op de 3, 6, 9 en 12 uur posities.
De band is gemaakt van leder in een moderne, diepblauwe kleur en heeft een effen, glad patroon. De breedte en aanzetmaat van de band zijn beide 14 mm, het is voorzien van een zilverkleurige gespsluiting. Dit horloge is bestand tegen spatwater, zoals bij het handen wassen, met een waterdichtheid van 3 bar. Het horloge komt met een garantie van twee jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product