U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Vigelsø Mesh IV05Q1249 dameshorloge van goudkleurig staal - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Danish Design Tidløs Vigelsø Mesh IV05Q1249 horloge is zowel mooi als functioneel en kan bij elke gelegenheid gedragen worden.
Het horloge heeft een goudkleurige stalen kast, heeft een diameter van 32 mm en een dikte van 6.2 mm. Het is voorzien van een betrouwbaar quartz uurwerk voor een analoge tijdweergave en mineraalglas
De zilverkleurige wijzerplaat is afgewerkt met een zonnestraalpatroon. Het is voorzien van goudkleurige wijzers en streepjes die als uur-markering fungeren.
De goudkleurige, milanese (mesh) horlogeband is 16 mm breed en heeft een druksluiting. Het is eenvoudig op lengte te verstellen. Het model is waterbestendig tot 3 bar, geschikt voor handen wassen.
Het horloge komt uit de Danish Design Tidløs collectie. Dit model is uitstekend te dragen bij zowel formele als informele gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product