U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Palma Two-Tone Black IV73Q1304 Bicolor titanium horloge vierkant
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 20 mm |
Details
Dit Danish Design Tidløs Palma Two-Tone Black IV73Q1304 dameshorloge is een minimalistisch en functioneel horloge met een stijlvolle vormgeving. De stalen, goudkleurige kast heeft een afmeting van 20 x 26 mm mm en vormt samen met de zwarte wijzerplaat een elegant geheel voor zowel alledaagse als formele gelegenheden.
De zwarte wijzerplaat heeft goudkleurige wijzers en 12 uur-markeringen in de vorm van streepjes. De goud- en zilverkleurige stalen schakelband in bijzondere stijl is 16 mm breed en voorzien van een praktische klepsluiting. Deze combinatie maakt het horloge zowel comfortabel als modieus. Het horloge wordt geleverd met een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar, en komt goed tot zijn recht bij vrouwen die een tijdloze en eenvoudige stijl prefereren.
- Schrijf de eerste review over dit product