U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Palma IV05Q1304 Goudkleurig stalen dameshorloge 20 x 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 9 mm |
| Band aanzetmaat | 9 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 20 mm |
Details
Het Danish Design Tidløs Palma IV05Q1304 dameshorloge presenteert zich in een stijlvolle combinatie van goud- en zilverkleurig staal. De kast heeft een rechthoekige vorm met een diameter van 20 x 26 mm en is inclusief mineraalglas. De band is goudkleurig, 9 mm breed en heeft een vouwsluiting voor een comfortabele pasvorm.
Uitgerust met een quartz-uurwerk, voorziet dit horloge in een analoge tijdsaanduiding op de zilverkleurige wijzerplaat. De goudkleurige streepjes als uur-markering zijn overzichtelijk en de wijzers zijn strak en eenvoudig, ook in goudkleur.
Het horloge is geschikt voor dagelijks gebruik en kan tegen een beetje water, bijvoorbeeld bij handen wassen. Bij het horloge komt een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Met zijn moderne en Scandinavische uitstraling is het horloge veelzijdig draagbaar, geschikt voor diverse gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product