U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Eloise IV95Q1310 bicolor dameshorloge met ovale kast en schakelband - Ø 19 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 19 mm |
Details
Het Danish Design Tidløs Eloise IV95Q1310 horloge combineert functioneel design met strakke Scandinavische vormgeving. Met een kast van 19 mm doorsnede, gemaakt van bicolor staal, heeft dit dameshorloge een tijdloze look. De ovale kast is zilverkleurig met een goudkleurige rand, en het mineraalglas schermt de zilverkleurige wijzerplaat af. Deze wijzerplaat is voorzien van goudkleurige streepjes en slanke, goudkleurige wijzers.
Uitgerust met een bicolor stalen schakelband met een breedte van 10 mm. De praktische vouwsluiting zorgt voor draaggemak. Het horloge is waterdicht tot 3 bar en is voorzien van een quartz uurwerk met analoge tijdsaanduiding. Dit model is perfect voor dames die houden van een klassiek horloge.
- Schrijf de eerste review over dit product